Predaj 3 izbový byt, centrum, tichá lokalita Nitra

Kontaktujte nás
Druh: Byt
Výmera (M 2)
67
Izby
3
Izby na spanie
2
Kúpeľne
1

Popis

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt čiastočne zariadený a rekonštruovaný na vyvýšenom poschodí v Nitre, Lomnická ulica (čast Chrenová) pri centre s krásnym výhľadom, oproti park s detským ihriskom a neďaleko Brezový háj a rieka Nitra. Veľmi tichá lokalita.

Byt pozostáva z dvoch samostatných spální, obývačky, samostatná kuchyna s kuchynskou linkou so spotrebičmi, kúpeľne s hlbokou vaňou a pračkou, samostatné WC a chodby. (V cene je parkovné pred bytom).

Byt je pripravený, možné vidieť.

– menené rozvody, elektrika, vymalovaný na bielo, nová práčka, nová chladnička a sporák. Byt pozostavá z jedálenského stola a 4 stoličky, kuchynská linka, skriňa, postel a dva matrace, šatníková skrina. V obývačke je staršia sedačka nie tá ktorá je na fotke. Byt je ako nový.

IZBY: Jedna nepriechodná, a jedna s obývačkou priechodná, priestranná obývačka, kúpeľna, samostatný záchod, chodba, kuchyňa.

V blízkosti kompletná občianska vybavenosť. Byt obklopuje zeleň a park, v blízkosti Brezový háj. Hneď pod bytom je detské ihrisko, základná škôla, školka, obchodné centrum MAX, COOP Jednota, N-Centro, Slovenská Poľnohospodárska Univerzita a UKF.

Vynikajúca lokalita, veľmi pekný byt! Treba vidieť!

Byt je ideálny pre rodinu s dieťatom.

Viac informácii Vám poskytneme na tel. č. 0918 707 006 • Mobile, alebo mailovej adrese lewix66@gmail.com

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzat na Vás i telefonický kontakt.

Kontaktujte Agenta

Čítal som o podmienkach pravidiel ochrany osobných údajov