Predaj, hospodárska budova, maštal, stajňa, sklad, Hurbanovo Hurbanovo

1€
Druh:stajňa, maštal

Detaily nehnuteľnosti

  • Výmera: 4100 M 2
  • Rok výstavby: 1967

Popis

Ponúkame na predaj bývalú maštal v súčastnosti využívanú ako jazdeckú stajňu pre kone v meste Hurbanovo na pozemku o rozlohe 4100 m2 z toho rozmery pôdorysu samotnej budovy sú až 1065 m2. Objekt bol postavený cca v roku 1967 z pálených tehál a kvádrov, na streche je pálená škridla bobrovka, skelet budovy je zo železobetónových prefabrikátových komponentov.
Budova má dva hlavné vchody vpredu a vzadu a veľký vchod do garáže na boku budovy a dva menšie vchody z druhého boku budovy.
Na prízemí v prednej časti sa nachádzajú 4 boxy pre kone vybudované cca pred 8-mimi rokmi, v ďalšej časti sa nachádza sklad, dieľňa a bočná menšia stajňa. V strednej časti budovy je len nedávno na novo vybudovaných 8 boxov pre kone. V zadnej časti budovy, čo predstavuje zhruba polovicu celej plochy budovy sa nachádza voľný priestor využiteľný pre akékoľvek iné účely napr. sklady, garáže pre traktory a iné mechanizmy alebo je tam možnosť vybudovať ďalšie stajne pre rôzne druhy zvierat a pod.
Na poschodí resp. v podkroví sa nachádza obrovský priestor s vysokou povalou, kde sa momentálne skladuje seno, ale jeho veľký priestor je tiež využiteľný na akékoľvek účely napr. na dobudovanie izieb na ubytovanie v prípade využitia objektu na agroturistiku.
Na boku budovy v jej prednej časti boli pristavené tri miestnosti, kde sa nachádza sedlovňa, kuchynka, malá spoločenská miestnosť a sociálne zariadenie. Pred týmito priestormi sa nachádza prekryté vonkajšie posedenie.
Objekt je napojený na elektrinu s 32 Ampérovým ističom, úžitková voda je privedená zo studne z vedľajšieho susediaceho pozemku. Prístupová cesta je obecná s možnosťou zriadenia práva prechodu, takže je zabezpečený bezproblémový prístup ku objektu.

Kontaktujte Agenta

    Čítal som o podmienkach pravidiel ochrany osobných údajov