Predaj, polyfunkčná budova, byty, kancelárie, obchodný priestor Nové Zámky

Kontaktujte nás
Druh: Polyfunkčná budova
Výmera (M 2)
451
Izby
9
Izby na spanie
5
Kúpeľne
4
Garáž
1

Detaily nehnuteľnosti

  • Výmera: 405 M 2
  • Rok výstavby: 2013

Popis

Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu s energetickým certifikátom A v meste Nové Zámky postavenú na pozemku o rozlohe 405 m2. Budova bola kolaudovaná v roku 2013, je postavená zo 45 cm hrubej tehly Heluz a zateplená polystyrénom o hrúbke 15 cm, osadené sú plastové okná Salamander s trojsklom, pod kvalitnou strešnou krytinou je hrubá vrstva fúkanej izolácie. Podlahové vykurovanie aj ohrev úžitkovej vody je zabezpečené kvalitným tepelným čerpadlom /500 litrový je zásobník na TÚV a 1000 litrová akumulačná nádoba na podlahové kúrenie/. Budova má niekoľko komínov pre možnosť použitia krbových kachieľ. Všetky svietidlá v budove sú úsporné LED-kové. Všetky priestory aj byty na poschodí sú klimatizované.
Na prízemí budovy sa nachádzajú obchodné resp. kancelárske priestory o výmere cca 108 /momentálne dva priestory 51 a 57 m2 s možnosťou ďalšieho delenia/, dámske a pánske sociálne zariadenia, serverovňa, vchod do pivnice, veľká dvojgaráž 31 m2 a technická miestnosť pre tepelné čerpadlo a zásobníky.
Na poschodí sa nachádzajú tri byty vyššieho štandardu – dvoj izbový o výmere 39 m2, troj izbový mezonetový s balkónom s výmerou 71 m2 a dva a pol izbový polomezonet s balkónom s výmerou 95 m2. V prípade potreby je možné dispozičné riešenie bytov aj zmeniť.

Kontaktujte Agenta

Čítal som o podmienkach pravidiel ochrany osobných údajov