REZERVOVANÉ !! Predaj, rodinný dom, Imeľ Imeľ

169,990€
Druh: Dom
Výmera (M 2)
165
Izby
6
Izby na spanie
3
Kúpeľne
2
Garáž
2

Detaily nehnuteľnosti

  • Výmera: 760 M 2
  • Rok výstavby: 1987

Popis

Ponúkame na predaj kompletne zariadený nadštandardný rodinný dom vo veľmi kľudnej, tichej a slušnej lokalite v obci Imeľ na pozemku o rozlohe 760 m2. Dom bol postavený v roku 1987 v kombinácii kváder a tehla, pred 5-timi rokmi bola menená strešná krytina aj s latovaním na TONDACH Jirčanka. Na vyvýšenom poschodí domu je vstupná chodba, priestranná hala, obývačka, spálňa, dve detské izby, kuchyňa – momentálne prerobená na veľký šatník, špajza, kúpeľňa a WC.
V suteréne domu sa nachádza veľká kuchyňa, spoločenská miestnosť s barom a východom do zimnej záhrady, práčovňa, sprchový kút, WC, špajza, kotolňa a garáž.
Okná na vyvýšenom poschodí sú dvojité drevené z kvalitného červeného smreku vo veľmi dobrom stave so zabudovanými kvalitnými nemeckými horizontálnymi žalúziami. V suteréne sú všetky okná, dvere aj zárubne už menené za drevené – vyrobené na zákazku z tvrdého dreva. Podlahy v izbách sú z kvalitných mozaikových bukových parkiet, v kuchyni je dlažba, v bare je plávajúca podlaha.
Suterén je kompletne nanovo prerobený aj so zimnou záhradou, kuchynská linka je vyrobená na zákazku z kvalitného tvrdého dreva.
Kúrenie v dome je ústredné s novými medenými rozvodmi do radiátorov a už meneným kotlom Weissman. Dom je napojený na elektrinu, plyn, obecný vodovod, má aj vlastnú studňu na polievanie v záhrade, odpad sa odvádza do žumpy. Celý dom je napojený na alarm a má aj elektrického vrátnika.
Za domom sa nachádza záhrada s okrasnými stromkami a drevinami, ovocnými stromami a trávnik s automatickou závlahou. V zadnej časti pozemku je murovaná hospodárska budova a vedľa domu drevený prístrešok pre dve osobné autá.

Kontaktujte Agenta

    Čítal som o podmienkach pravidiel ochrany osobných údajov