Predaj, rodinný dom, Leľa, Kováčovské kopce, Burda, Štúrovo, Kamenica nad Hronom Leľa

Kontaktujte nás
Druh: Dom
Výmera (M 2)
195
Izby
5
Izby na spanie
3
Kúpeľne
1
Garáž
1

Detaily nehnuteľnosti

  • Výmera: 887 M 2

Popis

Ponúkame na predaj veľký tehlový 5 izbový dom v malebnej obci Leľa na pozemku o rozlohe 890 m2. Obec sa nachádza na úpätí Kováčovských kopcov a pohoria Burda na sever od mesta Štúrovo s krásnymi výhľadmi na dunajskú krajinu, peknými dubovými lesmi s množstvom rôznej zveri, kde nie je problém stretnúť srnky, muflóny, množstvo dravcov vo vzduchu a pod.
Dom má zádverie, veľkú obývaciu časť s možnosťou predelenia na obývačku a ďalšiu spálňu, kuchyňu, špajzu, z kuchyne je východ na terasu a schodište do pivnice, spálňu, dve izby a veľkú kúpeľňu so samostatným WC. Celý dom je podpivničený, kde sa nachádza priestranná garáž, dielňa, kotolňa, niekoľko skladov a vchod do klembovej vínnej pivnice, ktorá je ukrytá pod vonkajšou terasou.
Okná sú z prednej strany plastové, vzadu sú pôvodné drevené, vchodové dvere sú tiež plastové, podlahy v izbách sú plávajúce, v kuchyni a v kúpeľni je keramická dlažba. Kúrenie v dome je zabezpečené elektrickým kotlom a radiátormi, dokuruje sa drevom s liatinovou pieckou s možnosťou vybudovania krbu. V pivnici domu je dostatočná zásoba vykurovacieho dreva a dom má až 4 komíny. Úžitková voda sa ohrieva elektrickým boilerom. V kúpeľni je umývadlo, vaňa, veľký sprchovacý kút a samostatné WC. Dom je napojený na elktriku, obecný vodovod, odpad je odvádzaný do septiku.
Vedľa domu je vydláždená plocha na státie pre autá s prípravou na prestrešenie, za domom sa nachádza už spomínaná veľká terasa, pod ktorou je klembová vínna pivnica, oddychová zóna a príprava na úžitkovú záhradku. Okolo celého pozemku je vybudovaný veľmi elegantný tehlový plot s prístupom z ulice cez dve kovové odsúvacie brány /jedna je na elektrické ovládanie/.
Dom bol zateplený, takže stačí len naniesť vonkajší náter podľa vlastnej predstavy.

Kontaktujte Agenta

Čítal som o podmienkach pravidiel ochrany osobných údajov