Predaj, rodinný dom, vila, luxusná chata, Podhájska Podhájska

Kontaktujte nás
Druh: Dom
Výmera (M 2)
104
Izby
4
Izby na spanie
3
Kúpeľne
1

Detaily nehnuteľnosti

  • Výmera: 420 M 2
  • Rok výstavby: 2017

Popis

Ponúkame na predaj novopostavený luxusný 4 izbový rodinný dom v obci Podhájska na pozemku o rozlohe 420 m2. Dom typu bungalov postavený len pred rokom má predsieň, chodbu, veľkú obývačku s krbom prepojenú s jedálňou a kuchyňou, špajzu, technickú miestnosť, kúpeľňu, tri spálne a terasu okolo célého domu s prístupom z jedálne aj z každej izby. Dom s energetickým certifikátom “A” /obvodové múry sú zateplené až 20 cm izoláciou/ má plastové okná francúzkeho typu s trojsklami, hliníkové vchodové dvere, kvalitné podlahy, drevené interiérové dvere, kvalitnú sanitu a nadštandartnú kuchynskú linku s kvalitnými spotrebičmi.
Vykurovanie domu je kombinované s teplovzdušno akumulačným kozubom a elektrickým podlahovým vykurovacím systémom CALEO s ekvitermickou reguláciou, navyše má dom rekuperačný a ventilačný systém zabudovaný v stenách a klimatizačnú jednotku s chladením aj s kúrením. Ohrev TÚV je elektrickým zásobníkovým ohrievačom.
Dom je napojený na elektriku, obecný vodovod a má železobetónovú žumpu s kapacitou 10 m3. Na dome sú rýny z poplastovaného plechu, dažďová voda je odvedená do vsakovacích košov. Pozemok je ohradený pevným murovaným oplotením.

Kontaktujte Agenta

Čítal som o podmienkach pravidiel ochrany osobných údajov