Nekomentované

7 hlavných dôvodov, prečo využiť služby realitnej kancelárie Zámocké Reality

ako predat nehnutelnost

Dokážete predať, prenajať alebo kúpiť nehnuteľnosť bez pomoci realitného makléra? Máte pocit, že to zvládnete ľavou zadnou? Možno áno. Ale verte, že vás to bude stáť kopec úsilia, času a peňazí. A v neposlednom rade, pripravte sa na stres! Pretože, či už si to pripúšťate alebo nie, prakticky nie je možné, aby mal laik dokonalý prehľad o všetkom, čo tento proces zahŕňa.

Nie je to len o tom, že si „nahodíte“ inzerát a budete čakať na ponuky, prípadne na záujemcov o vašu nehnuteľnosť. Je to oveľa zložitejšie. Realitný obchod zahŕňa množstvo ďalších krokov, o ktorých laik nemá ani tušenia. A práve na to sme tu my! Realitná kancelária Nové Zámky vás týmto procesom prevedie bez problémov. Tu sú dôvody, prečo by ste naše služby jednoznačne mali využiť.

1. Máme perfektný prehľad o realitnom trhu

Všetky nehnuteľnosti Nové Zámky a okres máme doslova pod palcom. Sledujeme aktuálne ponuky nehnuteľností, máme prehľad o dopyte… Jednoducho povedané, vieme, čo ľudia hľadajú a čo ponúkajú. A vieme nájsť vhodného kupujúceho, ale aj ideálnu nehnuteľnosť.

2. Máme prax a vieme, ako to chodí

Pre niektorých ľudí je chodenie po úradoch doslova nočnou morou. A buďte si istí, že pri realitnom obchode vás to neminie. Banka, daňový úrad, katastrálny úrad… Že ani neviete, kde sa príslušné úrady nachádzajú? My áno. Radi vás budeme sprevádzať a vybavíme, čo bude potrebné.

3. Ušetríme vám množstvo času

Či už pri hľadaní perfektnej nehnuteľnosti, výbere vhodnej hypotéky, hľadaní záujemcu. Dokážeme pre vás vyselektovať tie najideálnejšie ponuky, „oddeliť zrno od pliev“. Nebudete sa teda zaťažovať nepodstatnými vecami a ušetríte čas.

4. Ušetríme vám peniaze

Myslíte si, že na provízii pre realitnú kanceláriu prerobíte? Ste na omyle. Pomôžeme vám ušetriť! Pretože pre vás vyberieme cenovo najvhodnejšiu ponuku. Pretože vám „dohodíme“ ideálnu hypotéku. Spracujeme zmluvy, za ktoré by ste zaplatili nemalé peniaze. Postaráme sa o návrh na vklad do katastra. To všetko sú vaše ušetrené peniaze.

5. Zbavíme vás stresu

Pre laika je prevod nehnuteľnosti stres. Pre nás nie. Je to naša práca. Niečo, čo nás baví a napĺňa. Zvládneme to bez problémov a všetko vyriešime „ľavou zadnou“. Vo váš prospech!

6. Predchádzame problémom

Iste ste už aj vy počuli o prípadoch, kedy človek kúpil nehnuteľnosť zaťaženú ťarchou. A nakoniec ostal bez peňazí, aj bez strechy nad hlavou. Myslíte si, že kupoval v spolupráci s realitnou kanceláriou? Určite nie. My takéto problémy dokážeme odhaliť ešte pred podpisom kúpnej zmluvy. A samozrejme, vyhnúť sa im.

7. Poradíme vám. Vo všetkom!

Predávate nehnuteľnosť a akosi sa vám nedarí? Hľadáte vhodného nájomcu už dlhú dobu? Zrejme na to idete nesprávne. My vieme, čo urobiť, aby predaj/prenájom/kúpa prebehli rýchlo a hladko. V priebehu realitného obchodu vám poradíme vo všetkom. O svojich klientov sa však staráme aj po realizácii obchodu. Poradíme vám napríklad aj s prepisom energií, či daňovými povinnosťami.

Môžete nám veriť. Z našich skúseností vieme, že aj tí najodhodlanejší sa nakoniec obrátia na služby realitnej kancelárie. Pretože pri prvých problémoch si nevedia rady a tak sa rozhodnú, že využijú služby odborníka. Ušetrite si teda čas a starosti.

Predávajte, kupujte a prenajímajte nehnuteľnosti s nami!