Kúpa nehnuteľnosti je dôležitý životný krok. Je to veľká investícia, ku ktorej treba pristupovať naozaj zodpovedne. Hľadáte si nové bývanie? Vyberáte nehnuteľnosť pre svoju spoločnosť? Alebo sa chystáte investovať? Máme v ponuke nehnuteľnosti Nové Zámky a okres Nové Zámky a pomôžeme vám s celým procesom kúpy.

Kúpa nehnuteľnosti bez rizika

Pri kúpe nehnuteľnosti existujú určité riziká. Tým najväčším sú rôzne zamlčané dlhy. Ak sa rozhodnete kupovať nehnuteľnosť bez realitnej kancelárie, toto riziko určite podstupujete. V čase podpisu kúpnej zmluvy totiž môže byť voči vlastníkovi nehnuteľnosti začaté exekučné konanie, ktoré zatiaľ nie je zaevidované na liste vlastníctva.

V priebehu konania o povolení vkladu kúpnopredajnej zmluvy tak môže dôjsť k zaťaženiu nehnuteľnosti exekúciou. Ak kupujúci vyplatí kúpnu cenu už pri podpise kúpnej zmluvy, môže vzniknúť problém. Jednoducho, ostane bez nehnuteľnosti, aj bez peňazí! Ak sa chcete podobným problémom vyhnúť, obráťte sa na našu realitnú kanceláriu.

Čo pre vás urobíme?

Vyberieme vhodnú nehnuteľnosť.

Predostrite nám svoje požiadavky a my ich splníme. Vyberieme pre vás vhodnú nehnuteľnosť čo sa týka stavu, lokality, ale aj ceny. V ponuke máme množstvo nehnuteľností na predaj. Ak si z nich nevyberiete, vhodnú nehnuteľnosť pre vás nájdeme.

Preveríme nehnuteľnosť, aj predávajúceho.

Dokážeme preveriť majiteľa nehnuteľnosti v rôznych registroch. Eliminujeme teda akékoľvek riziká, a to ešte predtým, ako podpíšete kúpnu zmluvu. Keďže sme odborníci na nehnuteľnosti, dokážeme preveriť tiež stav nehnuteľnosti.

Pomôžeme vám s financovaním nehnuteľnosti.

Potrebujete pomoc s hypotekárnym úverom? Obráťte sa na nás aj v prípade, že potrebujete pomôcť s financovaním.

Postaráme sa o vyhotovenie kúpnych zmlúv a podanie návrhu na vklad do katastra.

Vyhotovené kúpnopredajné zmluvy podáme na príslušný katastrálny úrad a dohliadneme na povolenie vkladu do katastra nehnuteľnosti.

Pomoc a rady po kúpe nehnuteľnosti.

Poskytneme vám poradenstvo napríklad v súvislosti s prepisom energií, prípadne pri nahlásení sa k dani z nehnuteľnosti.

Kúpa nehnuteľnosti Nové Zámky a okres Nové Zámky s nami prebehne bez problémov. Neváhajte kontaktovať našu realitnú kanceláriu.