Dopyt po prenájmoch je čoraz vyšší. Ak ste teda vlastníkom nehnuteľnosti vhodnej na prenájom, určite neváhajte. Že s prenajímaním nemáte skúsenosti? Sme tu pre vás. Urobíme všetko pre to, aby sa vaša nehnuteľnosť dostala do rúk spoľahlivého nájomcu a aby bola prenajatá dlhodobo, respektíve na taký čas, ako si želáte. Čo všetko urobíme, aby bol prenájom vašej nehnuteľnosti úspešný?

Postup pri prenájme nehnuteľnosti:

Príprava nehnuteľnosti na prenájom

Vašu nehnuteľnosti si obhliadneme. Poradíme vám, ako ju upraviť, respektíve pripraviť tak, aby bol o ňu čo najväčší záujem. Neviete, či nehnuteľnosť prenajímať zariadenú? Naši makléri vám dokážu pomôcť aj s týmito otázkami. Ak si nie ste istí čímkoľvek, čo sa týka prenájmu, neváhajte sa nás opýtať.

Nastavenie ceny prenájmu

O tom, či sa nehnuteľnosť prenajme okamžite alebo bude prázdna dlhšiu dobu, rozhoduje aj správne nastavenie ceny. Keďže máme perfektný prehľad v oblasti nehnuteľností, cenu prenájmu dokážeme nastaviť tak, aby s prenájmom nebol problém. Cenu prenájmu určuje stav nehnuteľnosti, lokalita, ale aj aktuálny stav na trhu prenajímaných nehnuteľností.

Výber vhodného nájomcu

Vašu nehnuteľnosť profesionálne nafotíme, pripravíme ponuku a budeme ju inzerovať. Zabezpečíme tiež obhliadky s potenciálnymi nájomcami. Vieme, že svoju nehnuteľnosť nechcete zveriť do rúk len tak hocikomu. Máte problém s fajčiarmi? Neakceptujete domáce zvieratá? Vyberieme vhodného nájomcu, ktorý bude spĺňať vaše predstavy. Samozrejme, nájomcov si overíme.

Prenájom nehnuteľnosti

Po výbere vhodného nájomcu pripravíme zmluvy o prenájme a zabezpečíme odovzdanie nehnuteľnosti.

Vaša nehnuteľnosť bude v dobrých rukách, prenajatá spoľahlivo a dlhodobo. Aj vďaka nám!