Predaj, penzión, hotel, apartmán Podhájska

Kontaktujte nás
Druh: Penzión, Hotel

Detaily nehnuteľnosti

  • Výmera: 1400 M 2

Popis

Ponúkame na predaj stredne veľký penzión v obci Podhájska na pozemku o rozlohe 1400 m2. Ubytovacia kapacita aj s prístelkami je 33 lôžok. Na prízemí sa nachádza recepcia, kancelária, 3 dvoj lôžkové izby hotelového typu s prístelkou a príslušenstvom /sprcha, WC, umývadlo/, spoločná kuchyňa s jedálňou, schodište do poschodia a východ do´dvora resp. relaxačno oddychovej zóny, kde sa nachádza vonkajšie posedenie, krb, drevený altánok a veľká záhrada s možnosťou rôzneho využitia. Z oddychovej zóny je vstup aj do spoločenskej miestnosti so samostatnou kuchyňou, ktorú je možné využiť aj na podávanie raňajok a pod.
Na poschodí je ďaľších 6 dvoj lôžkových izieb rovnakých ako na prízemí a jeden veľký dvoj izbový apartmán. Nábytok je vyrobený na mieru, podlahy v izbách sú plávajúce, na chodbách je keramická dlažba, osadené sú drevené eurookná a strešné okná Velux, vchodové aj interiérové dvere sú drevené.
Objekt je pripojený na obecný vodovod, elektrinu a plyn, kúrenie aj ohrev TÚV je kvalitným plynovým kotlom Weissman umiestneným v pivničných priestoroch, kde sa nachádzajú aj sklady. Signál TV a Wifi je samozrejmosť. Penzión má vlastné parkovisko s možnosťou parkovania aj vo dvore.

Kontaktujte Agenta

Čítal som o podmienkach pravidiel ochrany osobných údajov