Predaj, rodinný dom Bátorove Kosihy

64,990€
Druh: Dom
Izby
4
Izby na spanie
3
Kúpeľne
2
Garáž
1

Detaily nehnuteľnosti

  • Výmera: 510 M 2

Popis

VEĽKÁ ZĽAVA !! Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný tehlový 4 izbový rodinný dom v obci Bátorove Kosihy na pozemku o rozlohe 510 m2. Dom má vstupnú chodbu, v prednej časti domu veľkú kuchyňu s jedálňou, dve obytné miestnosti, schodisko do podkrovia /možnosť využiť na ďalšie obytné miestnosti/, veľkú kúpeľňu a ďalšiu miestnosť s WC, boilerom a práčkou. V zadnej časti domu so samostatným vchodom sa nachádza ďalšia obytná miestnosť, druhá kúpeľňa a priestranná zimná záhrada s dvoma miestnosťami.
Dom má nové plastové okná aj vchodové dvere, novú strechu komplet, nové sú aj rozvody elektriny, vody a odpadu. V dvoch izbách sú plávajúce podlahy, ostatné podlahy sú z kvalitnej keramickej dlažby, nová je aj na mieru vyrobená kuchynská linka so vstavanými kvalitnými spotrebičmi. V centrálnej časti domu sa nachádza krb, z ktorého vedú rozvody s výduchmi do každej miestnosti aj do kúpeľne, dokuruje sa kvalitnými novými plynovými gamatkami.
Dom je napojený na plyn, elektrinu, obecný vodovod, má aj vlastnú studňu, odpad je odvádzaný do vlastného septiku.
Za domom sa nachádza prístavba s letnou kuchyňou, skladom, dieľňou a vínnou pivnicou. Vedľa domu je garáž na dve autá, za ktorou sa nachádza záhrada s trávnikom, vonkajším posedením, okrasnými drevinami a rodiacimi stromkami ako figovník, citrónovník, kiwi, tulipánový strom a iné ovocné stromy ako hruška, slivka, jablko a pod.
Celý pozemok je oplotený masývnym betónovým plotom a vpredu z ulice je ručne kovaný kovový plot, bránka aj brána.

Kontaktujte Agenta

    Čítal som o podmienkach pravidiel ochrany osobných údajov