Viac:
Poloha nehnuteľnosti: Nové Zámky Vymazať
Prenájom, kancelárie, Nové Zámky Nové Zámky
Kontaktujte nás

Viac informácií Výmera (m2) - 68 M 2 Výmera - 68 M 2

Ponúkame na dlhodobý prenájom dve kancelárie s výmerou 29 a 39 m2 v polyfunkčnom dome v meste Nové Zámky. Je možné ich prenajať spolu, ale aj jednotlivo. Kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí, na chodbe je spoločná kuchynka a sociálne zariadenia. Kancelárie majú plastové okná a plávajúce podlahy, pripojenie Wifi je v cene nájmu, kúrenie je centrálne. Objekt je napojený na alarm, pred polyfunkčným domom je neplatené parkovisko pre zákazníkov a klientov.

Viac informácií

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt resp. obchodné, výrobné, skladové, kancelárske priestory a byty v meste Nové Zámky na pozemku o rozlohe 2300 m2. V areáli sa nachádza niekoľko obchodných a predajných priestorov, malá výroba, sklady a na poschodí budovy sú aj práve zrekonštruované ubytovacie priestory – byty. Pred areálom aj vo dvore je možnosť parkovania, vzadu za budovou sa nachádza ešte vyše 1000 m2 voľnej plochy, kde je možnosť dostavby ďalšej budovy na rôznorodé účely. Celý objekt je oplotený, je napojený na plyn, elektrinu, obecný vodovod aj kanalizáciu, niektoré priestory sú aj klimatizované.

Viac informácií

Ponúkame na dlhodobý prenájom kompletne zrekonštruované priestory blízko centra mesta Nové Zámky s podlahovou plochou 150 m2. Pri vchode do priestorov sa nachádza presklenené zádverie. Priestory pozostávajú z dvoch miestností – jednej väčšej a jednej menšej, z kuchynky, malej kancelárie a cez chodbu je prechod do sociálnych zariadení, kde sa nachádzajú pánske a dámske WC. Všetky okná aj dvere sú plastové, podlahy sú z kvalitnej keramickej dlažby, kúrenie je centrálne. K priestorom je možné prenajať ešte jednu kanceláriu o rozlohe cca 20 m2. Cena za nájom 500,- Eur mesačne + poplatky za energie podľa druhu prevádzky.

Viac informácií

Ponúkame na dlhodobý prenájom priestor s výmerou 20 m2 na 1. poschodí v polyfunkčnom dome v meste Nové Zámky. K priestoru patrí aj veľká predsieň, ktorá sa využíva ako čakáreň pre klientov aj ďalších dvoch priestorov. Z predsiene je prístup do sociálneho zariadenia /WC a umývadlo/. Nájom je 130,- Eur a energie 30,- Eur mesačne /resp. energie podľa typu prevádzky/

Viac informácií

Ponúkame na dlhodobý prenájom komerčný priestor s príslušenstvom a samostatným kúrením v meste Nové Zámky s celkovou výmerou 42 m2. Jedná sa o miestnosť s rozlohou 25 m2 s prístupom priamo z ulice, malá chodba, dámske a pánske WC, sprcha a kuchynka /spolu 42 m2/. Okná a dvere sú drevené, podlahy sú z keramickej dlažby. Nájom 250,- Eur mesačne a energie podľa typu prevádzky

Viac informácií