Triediť podľa
Zobraziť na stránke
Viac:
Typ nehnuteľnosti: Pozemok Vymazať

Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok v meste Hurbanovo s celkovou výmerou 4422 m2. Prevažne rovinatý pozemok sa nachádza na okraji mesta, je vyčistený, všetky inžinierske siete sa nachádzajú v tesnom dosahu pozemku. Vzhľadom na rozsiahlu výmeru pozemku je možné jeho široké a rôzne využitie napr. na výstavbu penziónu pre seniorov, radovej výstavby rodinných domov, alebo na postavenie výrobnej haly, predajne a pod.

Viac informácií

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste Hurbanovo s celkovou výmerou 940 m2. Pozemok sa nachádza na hlavnej ceste neďaleko pivovaru Heineken na Novozámockej ulici. Je možné ho využiť na stavbu rodinného domu, alebo aj na komerčné účely ako sú napr. radové garáže, polyfunkčný objekt a pod. K pozemku je vypracovaný aj návrh projektu a vizualizácia na výstavbu obytnej radovej zástavby 5-tich poschodových rodinných domov – na požiadanie je možné materiály poskytnúť k nahliadnutiu.

Viac informácií

Ponúkame na predaj stavebný rekreačný pozemok na okraji obce Komoča s výmerou 100 m2. Pozemok sa nachádza v rekreačnej lokalite pri rieke Váh hneď vedľa Kempu Oáza a je preto vhodný na výstavbu rekreačnej chaty.

Viac informácií