Predaj, budova, obchodný priestor, kancelária, Nové Zámky Nové Zámky

480,000€
Predaj
Druh: Polyfunkčná budova
Výmera (M 2)
275
Garáž
1

Detaily nehnuteľnosti

  • Výmera: 340 M 2
  • Rok výstavby: 1951

Popis

Ponúkame na predaj dvojpodlažnú budovu vo veľmi frekventovanej lokalite v meste Nové Zámky na pozemku o celkovej výmere 340 m2.
Popis budovy:
-Budova je postavená na rovinatom teréne v centre mesta z pálených tehál v roku 1951 v podlhovastom tvare s plochou strechou.
-Na vyvýšenom prízemí budovy sa nachádzajú dva obchodné priestory s vchodmi priamo z ulice – menší o výmere 32 m2, väčší s výmerou 100 m2 a sociálne zariadenie. Na 1. poschodí sa nachádza dvoj izbový byt s celkovou výmerou 51 m2, ktorý má dve obytné izby, v jednej je aj kuchynská linka, kúpeľňu so sprchovým kútom, vaňou a WC, malý balkón a terasu. Ďalej sa na 1. poschodí nachádzajú kancelárske priestory s celkovou výmerou 86 m2, kde sa nachádza čakáreň, dve veľké miestnosti, jedna menšia miestnosť, kuchyňa, malý archív a WC s umývadlom.
-Všetky priestory v budove sú klimatizované, kúrenie je ústredné do radiátorov prostredníctvom plynového kotla v suteréne, okná sú menené za plastové, podlahy sú v kombinácii plávajúce aj drevené parkety.
-Stavba je čiastočne podpivničená kde sa nachádza priestor s celkovou výmerou 88 m2, kde sú tri miestnosti – kotolňa, sklad a dielňa, ktoré je možné po úprave tiež prenajímať.
-V uzavretom dvore sa nachádza samostatne stojaca murovaná garáž o výmere 16 m2, okrem toho je miesto na ďalšie parkovanie cca troch až štyroch áut. Po odstránení garáže by vznikol priestor na prístavbu, v ktorej by mohli byť ďalšie priestory a byty na prenájom. Prístup k domu a do uzavretého dvora je kovovou bránou cez spevnenú plochu, ktorá je v spoluvlastníctve s majiteľom susedného domu.

Aktuálne sú všetky priestory v budove dlhodobo prenajaté.

Pre ďalšie informácie a výšku predajnej ceny prosím kontaktujte našu realitnú kanceláriu Zámocké reality s.r.o. na telefónnom čísle: 0908 715 715

Kontaktujte Agenta

    Čítal som o podmienkach pravidiel ochrany osobných údajov