Predaj, rodinný dom, Palárikovo Palárikovo

124,999€
Druh: Dom
Výmera (M 2)
145
Izby
5
Izby na spanie
3
Kúpeľne
2
Garáž
1

Detaily nehnuteľnosti

  • Výmera: 1000 M 2
  • Rok výstavby: 1978

Popis

Ponúkame na predaj 5 izbový dvojgeneračný rodinný dom s prístavbou a garážou na pozemku o rozlohe 1000 m2. Dom bol postavený v kombinácii z kvádrov a tehál v roku 1978, prístavba a garáž boli pristavené o 5 rokov neskôr. Hlavná časť domu má zádverie, chodbu, tri izby a veľkú kúpeľňu. Na týchto priestoroch bola začatá rekonštrukcia – bolo zmenené dispozičné usporiadanie miestností, vytvorená veľká kúpeľňa, znížené stropy a pod.
V prístavbe, teda v zadnej časti domu sa nachádza malá denná miestnosť spojená s kuchyňou, veľká obytná miestnosť s krbovými kachľami, špajza a priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC.
Na dome sú všetky okná menené na plastové s vnútornými žalúziami, na streche je šindľová krytina menená pred 15-timi rokmi. Obidve časti domu sú podpivničené, pod hlavnou časťou domu sa nachádza kotolňa, sklady a dielňa, pod prístavbou sú dve miestnosti na uskladnenie ovocia a zeleniny.
Kúrenie v prednej časti domu je ústredné s rozvodmi do radiátorov s plynovým kotlom, v prístavbe sa vykuruje krbovými kachľami. Dom je napojený na elektrinu, plyn, obecný vodovod aj obecnú kanalizáciu a má aj vlastnú studňu. Vedľa domu je samostatne stojaca garáž, za domom sa nachádza hospodárska budova a záhrada s trávnikom a ovocnými stromkami.

Kontaktujte Agenta

    Čítal som o podmienkach pravidiel ochrany osobných údajov