REZERVOVANÉ !! Predaj, rodinný dom, Beša Beša

Kontaktujte nás
Druh: Dom
Výmera (M 2)
156
Izby
6
Izby na spanie
6
Kúpeľne
3
Garáž
1

Detaily nehnuteľnosti

  • Výmera: 2998 M 2
  • Rok výstavby: 1982

Popis

REZERVOVANÉ !! Ponúkame na predaj poschodový 4 izbový rodinný dom s rovnou strechou v obci Beša na pozemku o rozlohe cca 3000 m2. Dom má na prízemí vstupné zádverie, chodbu so schodiskom, veľkú obývačku, priestrannú kuchyňu, špajzu, kúpeľňu a WC. Na poschodí sú tri spálne, šatník, kúpeľňa, WC a veľký balkón. Dom je aj celý podpivničený, kde sa nachádza kotolňa, dielňa, práčovňa a sklady.
Dom bol postavený v roku 1983 v kombinácii kváder a tehla, má rovnú strechu, ktorá bola pred 5-timi rokmi na novo odizolovaná lepenkou. Kúrenie je riešené prostredníctvom plynového kotla a rozvodmi do liatinových radiátorov, ohrev úžitkovej vody je cez kombinovaný boiler – kotol aj elektrika. Dom je pripojený na plyn, elektrinu, obecný vodovod, má aj vlastnú studňu s možnosťou prepínania odberu vody – obec, studňa. Odpad sa odvádza do žumpy. Rozvody elektriny sú už vymenené za medené káble.
Za týmto domom sa nachádza starší 2 izbový tehlový rodinný dom so sedlovou škridlovou strechou, kde sa nachádza aj špajza, kúpeľňa, garáž a komora. Oproti sa nachádza ďalšia budova, kde sú tri miestnosti – letná kuchyňa , obytná miestnosť a sklad. Táto budova má dve pivnice – jednu na zeleninu a druhú vínnu pivnicu.
V zadnej časti pozemku sa nachádzajú dve hospodárske budovy, chlievy, sklad na krmivo a veľká záhrada.

Kontaktujte Agenta

    Čítal som o podmienkach pravidiel ochrany osobných údajov