Predaj, rodinný dom Palárikovo

Kontaktujte nás
Predaj
Druh: Dom
Izby
6
Izby na spanie
4
Kúpeľne
2
Garáž
1

Detaily nehnuteľnosti

  • Výmera: 1000 M 2

Popis

Ponúkame na predaj rozmerný kvalitne postavený 6 izbový rodinný dom v obci Palárikovo na pozemku s výmerou 10 árov. Dom má predsieň, halu s dubovým schodiskom, jedáleň prepojenú s kuchyňou a obývačkou, kde sa nachádza krb a východ na terasu. Kuchynská linka osadená všetkými spotrebičmi je vyrobená na mieru, v hale a v obývačke je množstvo drevených obkladov. V medziposchodí je spálňa, dve detské izby, WC a veľká kúpeľňa s rohovou vaňou a zabudovanou saunou. V podkroví je veľký priestor, ktorý slúži ako čitáreň, pracovňa a hosťovská izba. V suteréne domu sa nachádza garáž, v súčastnosti využívaná ako telocvičňa, kotolňa s práčovňou, ďalšie WC, komora a veľká denná miestnosť s druhou kuchyňou a veľkými úložnými priestormi.
Dom bol postavený v kombinácii tehla kváder pred 18-timi rokmi, na streche je plechová krytina, dom má plastové okná aj vchodové dvere, fasáda domu je čerstvo a precízne zateplená systémom ROCKWOOL, čím sa rapídne prispelo ku šetreniu energie na vykurovanie. V celom dome je podlahové vykurovanie s novým plynovým kotlom Buderus so 120 litrovým zásobníkom na TÚV. Na letné mesiace zase slúži kvalitná klimatizácia. Dom je pripojený na obecný vodovod aj obecnú kanalizáciu a má aj vlastnú studňu.
Za domom je samostatne stojaca veľká dvojgaráž s dieľňou a skladom s výmerou až 70 m2, vonkajšie prekryté sedenie, trávnik s okrasnými drevinami a záhrada s ovocnými stromkami a záhonmi na zeleninu.

Kontaktujte Agenta

Čítal som o podmienkach pravidiel ochrany osobných údajov