Predaj, rodinný dom, Nové Zámky Nové Zámky

248,500€
Druh: Dom
Výmera (M 2)
149
Izby
5
Izby na spanie
4
Kúpeľne
2
Garáž
1

Detaily nehnuteľnosti

  • Výmera: 320 M 2
  • Rok výstavby: 2021

Popis

Ponúkame na predaj 5 izbový poschodový rodinný dom – novostavbu, na pozemku o rozlohe 320 m2 s úžitkovou plochou 149 m2 a obytnou plochou 99 m2.
Dom je postavený z kvalitnej brúsenej tehly PORO THERM, je zateplený 15 cm polystyrénom, okná sú plastové z profilu Salamander s trojsklom, plynový kondenzačný zásobníkový kotol na vykurovanie a ohrev TÚV je od výrobcu Weissman. Dom má na prízemí vstupnú chodbu so schodiskom, veľkú obývaciu miestnosť spojenú s kuchyňou, jednu obytnú izbu, kúpeľňu so sprchou umývadlom a WC, technickú miestnosť s kotlom na vykurovanie a veľkú terasu s prístupom z obývačky.
Na poschodí sa nachádzajú tri spálne, kúpeľňa s vaňou umývadlom a WC a terasa prístupná z chodby a z dvoch izieb na poschodí.
Na fotkách je objekt v stave holodomu, ale súčasťou kúpnej ceny sú aj interiérové dvere podľa vlastného výberu v štandarde, tak isto aj plávajúce podlahy, ďalej vo výbave kúpeľní sú umývadlá, záchody, sprchová zástena – všetko v štandarde. V prípade, že si zákazník vyberie nadštandartnú výbavu, priplatí si len rozdiel v cene materiálu – montáž je v cene. Vo výbave je aj pohon garážovej brány, zábradlie schodiska a hornej terasy, kompletné oplotenie a Kolaudačné rozhodnutie.
Vedľa domu sa nachádza garáž pre jedno vozidlo, ďalšie garážové státie a za domom záhradka s trávnikom.

Kontaktujte Agenta

    Čítal som o podmienkach pravidiel ochrany osobných údajov