Predaj, rodinný dom, novostavba, bungalov, Palárikovo Palárikovo

184,600€
Druh: Dom
Výmera (M 2)
120
Izby
4
Izby na spanie
3
Kúpeľne
1

Detaily nehnuteľnosti

  • Výmera: 315 M 2
  • Rok výstavby: 2023

Popis

Ponúkame na predaj novostavbu skolaudovanú v Júli 2023 – 4 izbový rodinný dom typu bungalov v obci Palárikovo, postavený na pozemku o rozlohe 315 m2. Dom má vstupnú predsieň, chodbu, veľkú obývačku spojenú s kuchyňou a jedálňou s východom na terasu, špajzu s technickou miestnosťou, spálňu, dve detské izby, kúpeľňu s vaňou, umývadlom, sprchovacím kútom a s WC a ďalšie samostatné WC.
Stavba je postavená z tehál, na streche je pálená škridla, je zateplená 20 cm hrubým polystyrénom, zateplený je aj strop, okná sú plastové s trojsklom, tak ako aj vchodové dvere, interiérové dvere sú v drevenom dizajne, podlahy sú plávajúce. V izbách sú namontované šatníkové vstavané skrine vyrobené na mieru, ako aj predsieňová zostava na kabáty a topánky, kuchynská linka je tiež vyrobená na mieru a osadená s kvalitnými spotrebičmi. V obývačke je predpríprava na krbové kachle s kvalitným komínom.
Kúrenie aj ohrev úžitkovej vody je zabezpečené prostredníctvom tepelného čerpadla Panasonic, ktoré je umiestnené za domom. Kúrenie je podlahové s vodným rozvodom a v technickej miestnosti sa nachádza veľký bojler na úžitkovú vodu.
Dom je napojený na elektrinu, obecný vodovod aj obecnú kanalizáciu, vedenie plynu sa nachádza v tesnom dosahu pozemku. V okolí domu je už vysadený trávnik a okrasné dreviny.

Kontaktujte Agenta

    Čítal som o podmienkach pravidiel ochrany osobných údajov